fbpx

Staráme se o vaši finanční pohodu.

“Můj tým ví, co dělá. Na vás je být v klidu a mít nohy v teple. Mrkněte se na náš blog, ať víte, jak makáme.” Trevis

TREVIS
maskot portálu

POMŮŽEME TAM, KDE NÁS POTŘEBUJETE…

Pojištění

Svěřte se do rukou odborníků, kteří dobře znají parametry všech typů pojištění a podmínky různých pojišťoven. Je jedno, zda jste jednotlivec či podnikatel. Důležité je vědět, co přesně podepisujete. A to my víme! Pomůžeme vám s pojištěním majetku, rizik, vozidel, podnikání, života, úrazu i odpovědnosti.

Investice

Efektivně pracujeme s komoditami, podílovými fondy, dluhopisy a dalšími možnostmi, které dnešní trh nabízí. Bezpečné zajištění klienta je pro nás na prvním místě, proto dodáváme komplexní řešení. Sami jsme schopni efektivně využívat síly růstu nemovitostního trhu i při základní investici od 100 tis. Kč.

Reality
Nájem, prodej, nákup nebo investice v oblasti nemovitostí může selhat v řadě faktorů. Přizvěte nás k realizaci vašich plánů a minimalizujte rizika. Jsme odborníky s letitou praxí a naším posláním je pomáhat lidem zvládat tyto náročné situace v klidu a bez starostí. Jsme profesionální správci financí.
Úvěry

Podnikatelský, spotřebitelský nebo třeba konsolidační. Doporučíme vám přesně takový úvěr, který potřebujete. Vždy bojujeme za lepší úrokovou sazbu, než kterou byste si vyjednali sami v bance. Děláme také vše, abyste neplatili zbytečné poplatky, které souvisí s vyřízením úvěru.

Hypotéka
Hledáte řešení pro financování svého bydlení? V oblasti hypoték vyřešíme úspěšně až 90 % poptávek. Na základě vašich potřeb a možností srovnáme všechny dostupné nabídky, vybereme pro vás tu nejlepší a dojdeme s vámi úspěšně až k jejímu podpisu. Pomoct vám můžeme také s refinancováním současné hypotéky nebo předčasným splacením.

Správci financí

Je nám jasné, že když na to přijde, zvládnete si sami vyměnit kola, stlouct poličku nebo opravit odpad. Shodneme se však, že svěřit se v některých věcech odborníkům se vyplatí. U financí je to stejné. I s jejich správou se můžete obrátit na odborníka a mít tak večer klidné spaní. Víme totiž, kde eliminovat rizika nebo využít příležitosti. Pomůžeme vám dostat vaše finance pevně pod kontrolu.

REFERENCE

David Vambera
„Michalovi dávám jednoznačně 10/10. Pár finančních poradců jsem už poznal, ale Michal je první, který mi opravdu sednul. Pomohl mi vždy spolehlivě vyřídit vše, co jsem potřeboval. Mám v něj velkou důvěru a jsem rád, že se na něj mohu kdykoliv obrátit.“
Petr Sigmund
„Jsem velmi spokojen. Vše, co bylo domluvené vždy klaplo. Tomáš je velmi příjemný člověk, lidský a za sebe mohu říct, že vždy dobře poradí. Spolupracuji s ním už přes 10 let a určitě v této spolupráci hodlám pokračovat.“
Jakub Kocian
„Tomáš je můj dlouholetý dobrý kamarád. Díky této důvěře jsme se společně taky mohli pustit do finanční spolupráce, která je fakt skvělá. Nejednou mi jeho rada ušetřila spoustu peněz. Žádné mazání medu kolem pusy, ale čistá upřímnost.“
Jan
„S Tomášem spolupracujeme už snad 10 let a je to pro mě velmi dobrá zkušenost.Tomáše jako člověka i jako poradce respektuji. Líbí se mi, že vždy splní to, co slíbí, je zodpovědný a vždy mi dá upřímný vhled, i když není příjemný na poslech. To velmi cením. “
Bohumil Rástočný
"Michal je jednoduše finančák s velice lidským přístupem.Už to, že nám jej doporučila kamarádka, která málokdy někoho dopručí byla známka kvality. Vážím si jeho nepolevujícího nasazení při hledání řešení i v situacích, které se zdají být neřešitelné."
David Píše
"S Tomem spolupracuji už několik let a musím říct, že odvádí perfektní práci. Vždy mi pomohl najít nejlepší řešení, vše vysvětlil a zajistil, že veškeré vyřizování proběhne hladce. Je to profesionál na svém místě. Nejsem zrovna důvěřivý typ. Tom si však mou důvěru získal.“
Robert Flek
"Hlavní dvě výhody spolupráce s Michalem vidím v jeho upřímnosti a rychlosti při řešení problémů. Když nestíhá, tak se podle jeho zadání o mě postarají jeho kolegyně. Takže na veškeré záležitosti týkající se financí mi stačí jeden člověk. Vzhledem k mé časově náročné profesi si toho velmi cením. "
Kryštof Chotaš
"Spolupráce s paní Salajkovou je naprosto v pořádku. Velmi doceňuji rychlost komunikace, a to i online přes zprávy, což je pro mě ideální forma. Vždy vyřešila vše, co bylo potřeba a pokud to šlo, nemusel jsem sám řešit skoro nic. Na všem se dá domluvit a vše probíhá hladce. Doporučuji."
Lída Hvězdová
"S Monikou, paní Salajkovou, se známe od mala. Spolupráce je úplně super. Dokáže mi vyhovět ve všech mých požadavcích, ať jsou jakékoliv. Když si nevím rady, vysvětlí mi všechny klady a zápory a pomůže mi se správně rozhodnout. Pomůže, zařídí, zajistí. Prostě fakt super."
Dušan Zouhar
"Spolupráci hodnotím jako výbornou. Michal má podstatné technické informace o trhu, takže dokáže dobře poradit. Jsme v kontaktu asi pět let a za tu dobu jsem jej poznal jako profesionála v oboru, který si dokáže udržet profesionální lidský přístup."
Jan Sprisl
"Je super, že vždy když jsme se s Michalem domluvili, tak to splnil bez toho, aniž bych se na něj musel dobývat. V poslední době jsme spolu řešili financování bydlení. Řadu věcí dokázal vyřešit bez mého zapojení, což bylo vzhledem k mé práci velmi příjemné."
Previous slide
Next slide

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Sídlo

Pražákova 1008/69, Štýřice,
639 00 Brno