fbpx

Zažijte úspěch na vlastní kůži

„Jsem Trevis a rád v našem týmu přivítám nové kolegy. Láká vás svět financí a nemovitostí? Pak se nám ozvěte a třeba si padneme do noty!“

TREVIS
maskot portálu

PROČ K VAŠIM PORADCŮM?

Tým

Kdykoliv se máte s kým poradit. Pomůžeme vám postavit se na vlastní nohy, ale musíte chtít.

Efektivita

Vytváříme prostředí, kde můžete rozvíjet svůj potenciál a soustředit se na to, co je důležité.

Svoboda

Je jedno, zda chodíte v kvádru, nebo šortky a široký úsměv. Důležité je, aby se vám dobře pracovalo.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM SPRÁVCEM FINANCÍ

“Čas běží a nepočká. Přidej se k nám a pomáhej lidem efektivně spravovat jejich finance. Díky širokému týmu zvládneš řešit reality, pojištění i investice. Prostě vše, co je třeba. Tak na co čekáš?” 

POZNEJTE NÁŠ TÝM

Seznamte se s Tomášem, Michalem, Jiřím a mnoha dalšími profesionály, kteří vás mohou inspirovat a vést světem financí i nemovitostí.

Jsem skupina odborníků, kteří pomáhají lidem po celé republice. Přidejte se i vy do našeho týmu a starejte se o nemalý počet klientů. Nemusíte být odborníkem ve světe financí nebo nemovitostí. Stačí vaše zapálení pro obor, vše ostatní vás naučíme a budeme vám k ruce vám k ruce, ať už se rozhodnete pro cestu správce financí, realitního makléře nebo jakoukoliv jinou možnost v oboru. Staňte se součástí týmu VAŠICH PORADCŮ!

32

PARŤÁKŮ

5

MĚST

11 000+

KLIENTŮ
Jistíme elitu!
Máme tu čest být zprostředkovateli pojištění nejvyšší budovy ČR, přesněji AZ TOWER v Brně. V pojistné částce jsme za hranicí, těžko uvěřitelné, jedné miliardy korun českých. K získání tohoto privilegia jsme museli zvítězit v náročném výběrovém řízení.
PROČ U NÁS LIDÉ RÁDI PRACUJÍ?
Irena Nášelová
„V oboru inženýring staveb se pohybuji více než 20 let, za tu dobu jsem narazila na spoustu týmů i lidí. Je přijemné pracovat v týmu, kde táhneme za stejný provaz a dovedeme se na všem domluvit."
Monika Salajková
„Pomáhat lidem sehnat lepší bydlení byl vždy můj sen. Ovšem práce to není jednoduchá, ale když máte okolo sebe tým lidí, který táhne za stejný provaz, tak se můžete každý den těšit do práce.“
Josef Kubovec
"Sám člověk příliš nezmůže. Dříve nebo později narazí na své limity. Proto práci v našem týmu, kde si vzájemně pomáháme, vnímám jako nedocenitelnou výhodu, kterou přetavuji v úspěch klienta."
Martina Fialová
"Mám ráda, když mohu být kreativní a dělat věci po svém. Miluji, když se mohu do věcí opřít a neřešit zbytečnosti. Jsem proto ráda, že mohu být v týmu, který mi tuto svobodu poskytuje."
Previous slide
Next slide

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Máme zajetý business model a vytáhneme vás vysoko! Přidat se do našeho týmu však není jednoduché a není to úplně pro každého. Můžeme vám však slíbit, že dokud se nám neozvete, tak nepoznáte, zda bychom si vzájemně sedli. Nečekejte, vyplňte formulář a najděte si 30 minut svého času.

Sídlo

Pražákova 1008/69, Štýřice,
639 00 Brno