fbpx

Rastislav PALÍK

Nemluvte o svojí práci. Nechte mluvit ji. Dobrá práce za vás mluví sama.

CO UMÍM – PROFESNÍ SLUŽBY

Dávám nemovitostem, které se k nám dostanou, nový kabát i novou duši. Stavařině se věnuji celý život a věřím, že všechny mé zkušenosti se kladně podepisují na výsledcích mé práce. Při své práci se starám o celou realizaci na základě připraveného projektu. 

Dle jeho výkresů koordinuji veškeré stavební práce, na kterých se sám fyzicky, tedy manuálně, podílím. Spolu se svým týmem se dokážeme postarat téměř o celou rekonstrukci. 

„Rastislav je neskutečně šikovný stavař. Léta praxe, které má za sebou, ho neustále posouvají na pomyslném žebříčku vzhůru a všechny nové zkušenosti vždy promítá do nových realizací. Díky jeho odbornosti je jednoduše radost s ním pracovat. Je to docela živel, a tak ho ve volném čase najdete prohánět se na motorce.“

„Rastislav je neskutečně šikovný stavař. Léta praxe, která má za sebou, ho neustále posouvají na pomyslném žebříčku vzhůru a všechny nové zkušenosti vždy promítá do nových realizací. Díky jeho odbornosti je jednoduše radost s ním pracovat. Je to docela živel, a tak ho ve volném čase najdete prohánět se na motorce.“

JSEM 

UPŘÍMNÝ

Zakládám si na tom, že se netajím tím, co si myslím. Upřímný názor se nebojím říct ani lidem, pro které pracuji. Nemusí to být vždy to, co chtějí slyšet. Ale za to mě nikdo neplatí, platí mě za to, abych odváděl dobrou práci. 

PRACOVITÝ

Svou práci dělám dlouho a dělám ji dobře. Nikdy jsem proto nemusel řešit otázku jakékoliv propagace. Nemám ani vizitku. Mou vizitkou je moje práce, která za mnou zůstává a doporučení od mých spokojených klientů. 

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Mnoho věcí by nevzniklo bez lidí, kteří se odhodlali začít. Prolomit ledy, zkontaktovat správné osoby a vrhnout se vstříc lepším zítřkům. V oblasti financí a realit je situace stejná, proto vyplňte kontaktní formulář SMĚŘUJÍCÍ PŘÍMO NA MĚ. Udělejte tak první a nezávazný krok k lepší budoucnosti. 

Adresa

Pražákova 1008/69,
639 00 Brno-střed