fbpx

Michal ŠANDARA

„Slovům dávám stejnou váhu, jako činům. Za svými slovy si totiž pevně stojím a co řeknu, to platí.“

MOJE SPECIALIZACE

INVESTICE

Vím, jak nastavit vaše investiční portfolio, aby peníze pracovaly pro vás a ne proti vám.

SPRÁVA FINANCÍ

Pomohu vám dostat vaše finance pevně pod kontrolu a naučím vás, jak s nimi efektivně pracovat.

PODNIKÁNÍ

Jako jednatel finanční společnosti mám mnoho zkušeností, které vám mohu předat.
„Jestli hledáte někoho, kdo má bohaté zkušenosti, je to rozhodně Michal. V roce 1999 se dostal k oboru, rozjel firmu a vypracoval se do úspěšného člověka, který si nadále jde oddaně za svým. Naučil se, jak skloubit osobní život, rodinu a podnikání a nyní rád poradí i vám, jak udělat ty správné kroky k vašemu cíli.“

„Jestli hledáte někoho, kdo má bohaté zkušenosti, je to rozhodně Michal. V roce 1999 se dostal k oboru, rozjel firmu a vypracoval se na úspěšného člověka, který si nadále jde oddaně za svým. Naučil se, jak skloubit osobní život, rodinu a podnikání a nyní rád poradí i vám, jak udělat ty správné kroky k vašemu cíli.“

JSEM 

RACIONÁLNÍ

Abych došel tam, kde jsem, musel jsem se naučit, jak zachovat vždy chladnou hlavu a nad věcmi správně přemýšlet. Logické myšlení mi naštěstí bylo dáno do vínku, a tak mi stačilo jej rozvíjet a zohledňovat při svých rozhodnutích.

PODPORUJÍCÍ

Vím, že jít si za svým musí každý sám a pokud člověk nechce, nic s ním nepohne. Ovšem pokud chce, rád mu nabídnu své zkušenosti. Pomohu mu rozvíjet své myšlenky, nápady a dovednosti a posunout ho dál, tam, kam potřebuje.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Mnoho věcí by nevzniklo bez lidí, kteří se odhodlali začít. Prolomit ledy, zkontaktovat správné osoby a vrhnout se vstříc lepším zítřkům. V oblasti financí a realit je situace stejná, proto vyplňte kontaktní formulář SMĚŘUJÍCÍ PŘÍMO NA MĚ. Udělejte tak první a nezávazný krok k lepší budoucnosti. 

Adresa

Bezděkovská 106,
386 02 Strakonice