fbpx

Petr STŘÍBRNÝ

„Věřím, že dělám svoji práci dobře. Nehledám svoje klienty. Moji klienti si hledají mě.“

MOJE SPECIALIZACE

HYPOTÉKA

Chystáte se na realizaci vlastního bydlení? Skvělé, rád vám pomohu zajistit financování.

POJIŠTĚNÍ

Potřebujete pojistit domácnost, cestu do zahraničí, sebe nebo cokoliv jiného? Jdeme na to.

LEASING

Auta pro vaši firmu, nebo přímo pro vás? Pomohu vám vybrat nejlepší řešení i zpracovat dokumentaci.

„Petr je takový náš Ferda mravenec – práce všeho druhu. Propojení mezi 4 různými obory mu dává skvělý rozhled a zkušenosti, které ve své práci může využít. Je například skvělým poradcem pro podnikatele – řešení totiž zná perfektně i ze své vlastní zkušenosti. Spolu s Josefem Kubovcem tvoří skvělý tandem.“

„Petr je takový náš Ferda Mravenec – práce všeho druhu. Propojení mezi 4 různými obory mu dává skvělý rozhled a zkušenosti, které ve své práci může využít. Je například skvělým poradcem pro podnikatele – řešení totiž zná perfektně i ze své vlastní zkušenosti. Spolu s Josefem Kubovcem tvoří skvělý tandem.“

JSEM 

DOCHVILNÝ

K termínům přistupuji velmi zodpovědně a neberu je pouze jako orientační údaj v kalendáři. Dojít na schůzku včas považuji za jasný ukazatel toho, jak ji beru vážně. Stejně tak je to s plněním mých závazků jak vůči klientům, tak vůči přátelům. Když se řekne teď, tak teď. 

VŠESTRANNÝ

Rád se angažuji napříč různými obory. Mám přesah do mnoha odvětví a zkušenosti z nich navzájem propojuji. Nabité vědomosti využívám různými způsoby, zejména ale pro zajištění kompletního servisu pro své klienty – od A do Z. 

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Mnoho věcí by nevzniklo bez lidí, kteří se odhodlali začít. Prolomit ledy, zkontaktovat správné osoby a vrhnout se vstříc lepším zítřkům. V oblasti financí a realit je situace stejná, proto vyplňte kontaktní formulář SMĚŘUJÍCÍ PŘÍMO NA MĚ. Udělejte tak první a nezávazný krok k lepší budoucnosti. 

Adresa

Bezděkovská 106,
386 02 Strakonice