fbpx

Pavlína Štouračová

„Nejtěžší je udělat první krok. Ale když ho uděláme, začínají se skutečně dít věci.“

MOJE SPECIALIZACE

PRODEJ

Zvládnu pro vás najít vhodnou nemovitost i prodat tu, která vám už dále neslouží.

LÍDR

Jsem v čele realitní kanceláře, která obstará veškerá papírování, včetně pojištění a daní.

VIZUALIZACE

Nemovitost koncepčně neodpovídá vašemu přání? Připravím pro vás 3D vizualizace možných alternativ.

„Kristýna je kreativním mágem našeho týmu. Prodáváte nemovitost? Pomůže vám připravit takovou prezentaci, že ji možná ani prodat chtít nebudete. Pokud vám naopak pomůže nějakou nemovitost získat, ráda pro vás navrhne vizualizace toho, jak z místa získat maximum. Kreativitou srší i ve svém osobním životě. Pevnou vůli a píli si však donesla z fitness světa. Když nepracuje, věnuje se rodině anebo malování figurek.“

„Pavlína je kreativním mágem našeho týmu. Prodáváte nemovitost? Pomůže vám připravit takovou prezentaci, že ji možná ani prodat chtít nebudete. Pokud vám naopak pomůže nějakou nemovitost získat, ráda pro vás navrhne vizualizace toho, jak z místa získat maximum. Kreativitou srší i ve svém osobním životě. Pevnou vůli a píli si donesla z fitness světa. Když nepracuje, věnuje se rodině anebo malování figurek.“

JSEM 

SPOLEHLIVÁ

Vždy se snažím, aby vše sedlo, vše dotáhnout do konce. Svým klientům jsem maximálně nápomocná, ať už se bavíme o prodeji, hypotéce, papírování nebo o alternativních možnostech a vizualizacích.

PŘÍMÁ

Neslibuji vzdušné zámky, nedávám plané sliby, které nemohu splnit. Vždy jednám přímo a narovinu. Díky tomu mám ale také jistotu, že jsem schopná dostát svým závazkům vůči klientům.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Mnoho věcí by nevzniklo bez lidí, kteří se odhodlali začít. Prolomit ledy, zkontaktovat správné osoby a vrhnout se vstříc lepším zítřkům. V oblasti financí a realit je situace stejná, proto vyplňte kontaktní formulář SMĚŘUJÍCÍ PŘÍMO NA MĚ. Udělejte tak první a nezávazný krok k lepší budoucnosti. 

Adresa

Pražákova 1008/69,
Štýřice, 639 00 Brno