fbpx

Tomáš DRAČKA

„Nečekejte, až se věci stanou. Prostě se zvedněte, jděte a udělejte je sami. Za svých podmínek, ve svůj prospěch.“

CO UMÍM – PROFESNÍ SLUŽBY

Jak být dobrým jednatelem společnosti? Nebojte se ušpinit si ruce a mějte přehled o tom, jaké to je být jedním z vašich zaměstnanců. Práce s klienty naší firmy již dávno není něčím, co bych měl na pořadu dne. Vím však stále moc dobře, co tato práce obnáší a co mí lidé potřebují. To je to, kam směřuji svou energii a čas. Vedu společnost a zajišťuji investiční příležitosti. Hledám ty nejlepší produkty pro nás i pro naše klienty a dělám to dobře. Jsou ale i případy, kdy své letité know-how a schopnosti využiji v terénu jako finanční specialista. V takovém případě řeším neřešitelné v celém spektru finančních služeb, zejména pro podnikatele a OSVČ.

„Tomáš je bezpochyby nejenergičtější člen našeho týmu. Možná proto, je to taky pan jednatel. A taky tak trochu chameleon. Dokáže být vším, čím zrovna potřebuje být, i tím, čím my potřebujeme, aby byl. Svou energii věnuje hlavně práci, ve volném čase ho ale můžete vidět, jak si jede pro vítězství v demolition derby.“

„Tomáš je bezpochyby nejenergičtější člen našeho týmu. Možná proto je to taky pan jednatel. A taky tak trochu chameleon. Dokáže být vším, čím zrovna potřebuje být. I tím, čím my potřebujeme, aby byl. Svou energii věnuje hlavně práci, ve volném čase ho ale můžete vidět, jak si jede pro vítězství v demolition derby.“

JSEM 

ADAPTABILNÍ

Když je potřeba něco udělat, tak prostě jdu a udělám to. Nemám problém se přizpůsobit situaci. Ráno můžu být řidičem, přes poledne stát v montérkách na stavbě a odpoledne v obleku sedět v kanceláři a uzavírat milionový obchod.

ENERGICKÝ

Rád vymýšlím nové věci. Kam se posunout, jakým způsobem se k věcem postavit. Mám prostě chuť posouvat sebe, business i lidi kolem. Rozhodně nejsem šedá myš, která čeká, až se situace někam posune sama. Naopak, jsem tou hybnou silou.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Mnoho věcí by nevzniklo bez lidí, kteří se odhodlali začít. Prolomit ledy, zkontaktovat správné osoby a vrhnout se vstříc lepším zítřkům. V oblasti financí a realit je situace stejná, proto vyplňte kontaktní formulář SMĚŘUJÍCÍ PŘÍMO NA MĚ. Udělejte tak první a nezávazný krok k lepší budoucnosti. 

Adresa

Pražákova 1008/69,
639 00 Brno-střed