fbpx

Martina Fialová

„Na své straně mám zkušenosti, trpělivost a zapálení pro práci.
NE pro mě není odpověď, ale příležitost.“

MOJE SPECIALIZACE

ÚVĚRY

Ať už chcete rozjet podnikání nebo plánujete velké výdaje, vyberu a zajistím vám financování.

HYPOTÉKA

Dokážu vám pomoci zajistit bydlení vašich snů, a to i pokud vaše situace není nejrůžovější.

POJIŠTĚNÍ

Pomohu vám zorientovat se v typech pojištění, možnostech řešení a vybrat ta nejlepší pro vás.

„Jestli někdo odmítá větu „To prostě nejde.“, je to právě Martina. Sama si totiž třeba při stavbě svého domu ověřila, že jde všechno, co si člověk zamane. A tak tuto zkušenost převedla i do pracovního života a dokáže všechno, co její klienti potřebují. Jako matka dvou synů má navíc perfektně vytrénovanou trpělivost a soutěživou náladu ze svých oblíbených raketových sportů dokáže převést do boje za své klienty.“

„Jestli někdo odmítá tvrzení „To prostě nejde“, je to právě Martina. Sama si totiž třeba při stavbě svého domu ověřila, že jde všechno, co si člověk zamane. A tak tuto zkušenost převedla i do pracovního života a dokáže všechno, co její klienti potřebují. Jako matka dvou synů má navíc perfektně vytrénovanou trpělivost a soutěživou náladu ze svých oblíbených raketových sportů dokáže převést do boje za své klienty.“

JSEM 

KREATIVNÍ

Jakmile slyším někde tvrzení „Je to nemožné“, objevím se na scéně a chopím se příležitosti. Hledat cesty a možnosti k náročnému a zdánlivě nemožnému řešení vyžaduje totiž kreativitu a zapálení. Oboje vám mohu poskytnout – má práce mě baví a hledat cesty je mé poslání.

TRPĚLIVÁ

Ne každý plave ve financích jako ryba ve vodě. Právě naopak, jsem si vědoma, že jsou finance pro spoustu lidí stále náročným tématem, kde potřebují podat pomocnou ruku. Věřím, že to nejlepší, co pro ně mohu udělat, je jasně jim vše vysvětlit.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Mnoho věcí by nevzniklo bez lidí, kteří se odhodlali začít. Prolomit ledy, zkontaktovat správné osoby a vrhnout se vstříc lepším zítřkům. V oblasti financí a realit je situace stejná, proto vyplňte kontaktní formulář SMĚŘUJÍCÍ PŘÍMO NA MĚ. Udělejte tak první a nezávazný krok k lepší budoucnosti. 

Adresa

Bezděkovská 106,
386 02 Strakonice