fbpx

Karel VLASATÝ

“Řekněte mi to bez cukrové vaty. S upřímností dokážu pracovat. Tajemství vám naopak nakonec namlátí zuby.“

MOJE SPECIALIZACE

HYPOTÉKA

Stavba? Rekonstrukce? Nákup investiční nemovitosti? Zajistím vám vhodné financování.

PODNIKÁNÍ

Rozjíždíte vlastní podnikání a potřebujete vstupní kapitál? Pomohu vám jej vybudovat.

INVESTICE

Finanční rezerva, předčasná splátka nebo spoření pro děti? Najdeme vhodnou investici.

„Chcete někoho, kdo umí nad problémy přemýšlet komplexně? Tak to bude Karel. Přemýšlí nad budoucností, k věcem se staví čelem a nepotrpí si na chození kolem horké kaše. Jako otec dvou dětí se dokáže vžít do kůže mnohých klientů a čerpat z vlastních zkušeností. Jediné, co od vás potřebuje je vaše upřímnost.“

„Chcete někoho, kdo umí nad problémy přemýšlet komplexně? Tak to bude Karel. Přemýšlí nad budoucností, k věcem se staví čelem a nepotrpí si na chození kolem horké kaše. Jako otec dvou dětí se dokáže vžít do kůže mnohých klientů a čerpat z vlastních zkušeností. Jediné, co od vás potřebuje, je vaše upřímnost.“

JSEM 

TRANSPARENTNÍ

Nepotřebuji, abyste na mě udělali dojem. Potřebuji, abyste ke mně byli upřímní a otevření. Mohu vám pomoci jen tak moc, jak mě necháte. A protože vím, že to není jednoduché, otevřít se cizímu člověku jen tak, nabízím férové jednání. Vaše transparentnost za tu mou.

HOUŽEVNATÝ

Vím, že život nabízí hodně a rozhodl jsem se si pro to jít. Zkuste mě přesvědčit o tom, že to nejde, a ještě vytrvaleji si pro to půjdu. A to stejné udělám i pro své klienty. Užitek pro vás znamená i užitek pro mě, a proto můžete mít jistotu, že pro vás zařídím to nejlepší.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Mnoho věcí by nevzniklo bez lidí, kteří se odhodlali začít. Prolomit ledy, zkontaktovat správné osoby a vrhnout se vstříc lepším zítřkům. V oblasti financí a realit je situace stejná, proto vyplňte kontaktní formulář SMĚŘUJÍCÍ PŘÍMO NA MĚ. Udělejte tak první a nezávazný krok k lepší budoucnosti. 

Adresa

Bezděkovská 106,
386 02 Strakonice