fbpx

LucieHašková

„Na své straně mám zkušenosti, trpělivost a zapálení pro práci.
„Ne“ pro mě není odpověď, ale příležitost.“

MOJE SPECIALIZACE

ÚVĚRY

Pomůžu vám vybrat a vyřídit hypotéku i další úvěry pro realizaci vašich přání a cílů.

SPOŘENÍ

Společně najdeme vhodný produkt, který efektivně zhodnotí vaše finanční prostředky.

POJIŠTĚNÍ

Nové pojištění nebo aktualizace stávajícího? Pomůžu vám zajistit krytí, jaké potřebujete.
„Lucie se pohybuje v oboru již pěkně dlouho, a tak vám dokáže poradit s jakýmkoliv produktem. Ve své práci vždy hledá nejlepší řešení pro své klienty, nikoliv pro sebe. Právě teď ji ovšem u nás v kanceláři nezastihnete, protože veškerý čas tráví se svou rodinou. Můžete si však být jistí, že vám zvedne telefon, poradí a přesměruje na zodpovědného kolegu.“
„Jestli někdo odmítá větu „To prostě nejde.“, je to právě Martina. Sama si totiž třeba při stavbě svého domu ověřila, že jde všechno, co si člověk zamane. A tak tuto zkušenost převedla i do pracovního života a dokáže všechno, co její klienti potřebují. Jako matka dvou synů má navíc perfektně vytrénovanou trpělivost a soutěživou náladu ze svých oblíbených raketových sportů dokáže převést do boje za své klienty.“

JSEM 

EMPATICKÁ

Uvědomuji si, že každý člověk je jiný a vyžaduje individuální přístup. Věřím, že se dokáži do svých klientů vcítit a komunikovat s nimi tak, jak potřebují. Díky tomu společně zvládáme najít ta správná řešení.

KREATIVNÍ

Vždy se snažím najít nejlepší východisko, který by splnilo očekávání a potřeby mých klientů. To vyžaduje určitou dávku kreativity a myšlení „out of the box“. Jsem pak schopna hledat příležitosti i tam, kde se zdá situace beznadějná.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Mnoho věcí by nevzniklo bez lidí, kteří se odhodlali začít. Prolomit ledy, zkontaktovat správné osoby a vrhnout se vstříc lepším zítřkům. V oblasti financí a realit je situace stejná, proto vyplňte kontaktní formulář SMĚŘUJÍCÍ PŘÍMO NA MĚ. Udělejte tak první a nezávazný krok k lepší budoucnosti. 

Adresa

Bezděkovská 106,
386 02 Strakonice